OFERTA DLA GRUP NA WYŁĄCZNOŚĆ OBIEKTU

W obiekcie Rezydencja Lawendowe Wzgórze w Zachełmiu jesteśmy w stanie pomieścić maksymalnie 21 osób w 5 pokojach.

Poniżej znajduję się opis każdego z pokoi i propozycja cenowa wynajęcia obiektu na wyłączność.

Pokój Różany (maks 2 osoby)
Pokój mieści maksymalnie 2 osoby w następującym układzie: 2-osobowa kanapa. Z okien jest widok na nasz park i altanę. W pokoju łazienka z prysznicem, TV, Internet Wifi

Pokój Bordowy (maks 4 osoby)
Pokój mieści maksymalnie 4 osoby w następującym układzie: 2-osobowe łoże małżeńskie, 2-osobowa kanapa. Z okien jest widok na park. W pokoju łazienka z prysznicem, TV, Internet Wifi

Pokój Lawendowy (maks 4 osoby)

Pokój mieści maksymalnie 4 osoby w następującym układzie: 2-osobowe łoże małżeńskie, 2-osobowa kanapa. Pokój umożliwia wyjście na balkon, z którego oglądać można część naszego parku oraz otaczający posesję las. W pokoju łazienka z prysznicem, TV, Internet Wifi

Pokój Ratanowy (maks 2 osoby)

Pokój mieści maksymalnie 2 osoby w następującym układzie: 2 jednoosobowe łóżka. Pokój Ratanowy umożliwia wyjście na balkon, z którego oglądać można podjazd na posesję, boisko piłki siatkowej, część naszego parku oraz otaczający las.W pokoju łazienka z prysznicem, TV, Internet Wifi.

Apartament Lniany (maks 9 osób) Apartament Lniany to zagospodarowany w całości strych willi, składa się on z dwóch kompletnie wyposażonych pokoi oraz wspólnej łazienki i mieści maksymalnie 9 osób w następującym układzie: 2-os. sofa w salonie przechodnim, 5 jednoosobowych łóżek w dużym pokoju, 2 jednoosobowe dostawki (wysuwane szuflady z materacami) w dużym pokoju. Z okien dużego pokoju widać część naszego parku oraz otaczający posesję las.W pokoju łazienka z prysznicem, TV, Internet Wifi.

W obiekcie znajduje się również salon kominkowy, w pełni wyposażona kuchnia oraz salka fitness oraz sauna (dodatkowo płatna).

Na terenie obiektu całorocznie do dyspozycji gości są: wyznaczone miejsce na ognisko, wyznaczone miejsca do parkowania samochodów, zabudowana altana grillowa. Naszym gościom bezpłatnie udostępniamy sprzęt sportowy, grilla oraz drewno na ognisko.

W okresie letnim dodatkowo do dyspozcyji gości są: basen odkryty o wymiarach 4x8 m i głębokości 1.30 m, pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej, boisko do petanque i badmintona.

Koszt wynajęcia rezydencji na wyłączność wraz z ogrzewaną altaną grillową wynosi u nas

800 zł / 1 doba do 10 osób, plus 50 zł za każdą dodatkową osobę powyżej 10 -ciu.

Przy dłuższych pobytach możliwość negocjowania cen.

(W cene pobytu nie jest wliczona opłata klimatyczna w wysokości 2 zł za osobę za 1 dobę).

Cennik nie dotyczy wynajęcia obiektu w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy i Sylwestra. W tym czasie obowiązuje inny cennik. W razie zainteresowania proszę o udanie się do zakładki kontakt i wysłanie zapytania związanego z okresem świątecznym i noworocznym.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress